Opublikowane przez: multiadmin
wtorek, 13 Grudzień, 2016 · 0 Komentarzy

Technotalent 2016 – członkowie Koła Naukowego Technik Multimedialnych wśród wyróżnionych

7 grudnia 2016 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się gala Technotalenty 2016.

Członkowie naszego koła w kategorii Technotalenty PB otrzymali wyróżnienia:

1. Za najbardziej innowacyjne podejście do projektu – HAPTIC FACE – system haptyczny do nauki mimiki twarzy dla osób niewidomych i słabowidzących.

Członkowie zespołu:

Michał Ostaszewski, Artur Stanisław Milewski – studenci kierunku Automatyka i Robotyka

dr inż. Tomasz Huścio – pomysłodawca i opiekun naukowy projektu.

1. Za największy wkład pracy, który spowodował zbliżenie projektu do realizacji na rynku – SEE ME – kamizelka dla motocyklistów i rowerzystów z wbudowanym panelem z wyświetlaczem sterowanym z poziomu pojazdu. Bezprzewodowy system umożliwia wyświetlanie kierunkowskazów, światła stop oraz krótkich komunikatów tekstowych oraz graficznych.

Członkowie zespołu:

Izabela Rutkowska, Aleksandra Tomaszuk, Karina Wojteczko – studentki kierunku Inżynieria Biomedyczna,

Piotr Tomaszuk – student kierunku Automatyka i Robotyka,

dr inż. Tomasz Huścio – opiekun naukowy projektu.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone