O nas


Koło Naukowe Technik Multimedialnych skupia zapaleńców wszelkiego rodzaju multimediów – fotografii, filmu, grafiki, muzyki, animacji oraz wielu innych pokrewnych dziedzin.

Siedziba Koła mieści się w sali 054 na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej.

Poniżej znajdziesz informacje o naszej pokręconej ekipie. Kto wie może niedługo trafisz też tu i Ty

Członkowie:

sylwia

Sylwia

Pani Prezes. Praca z ludźmi to coś dla niej – uwielbia udzielać się w grupowych projektach. Z łatwościa nawiązuje nowe znajomości i zmobilizuje do współpracy nawet najgorszego lenia! Nie straszna jej organizacja żadnego przedsięwzięcia, jest pierwsza tam, gdzie coś się dzieje. Przygodę z projektowaniem stron zaczęła niedawno, więc potrafi zaskoczyć świeżymi pomysłami. Pasjonuje się szeroko rozumianą fotografią, cyka fotki wszędzie gdzie się da. Aby nie dokumentować pewnych zdarzeń i zapobiec kompromitacji, ludzie przestali zapraszać ją na wszelkie grubsze imprezy… ;D

Przemek

Przemek

Fanatyk Jagiellonii Białystok, zafascynowany futbolem, head admin serwisu, udaje, że coś robi, a robi tylko zamieszanie 🙂 W wolnym czasie ogląda dużo filmów i seriali, a także zajmuje się stronami internetowymi, i wszystkim co jest związane z komputerami. Lubi słuchać muzyki, która wpada w ucho. Osoba przyjazna z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy.

Rafał

Rafał

Znany także jako Wujek Vero. Ogarniający wszystko i wszystkich, mimo tego wiecznie można spotkać go w wolnej chwili. „Szybkopalcy” kompozytor muzyki klubowej oraz relaksacyjnej, lektor, miłośnik elegancji władający chaosem, w życiu prywatnym audioholik z wiecznym uśmiechem na twarzy.

5152_668782356498636_786166827_n

Shaban

Kibic Realu Madryt, który na co dzień interesuje się piłką nożną, kulturystyką i stronami internetowymi. Naprawi jedną rzecz, przy okazji psując dwie

Karina

Karina

Optymistka, codziennie z uśmiechem na twarzy.Od dziecięcych lat wirtuoz gitary i pianina. Kocha wszystko co związane ze słowem adrenalina. Motocyklistka, zarażona tą pasją przez tatę. Lubi majsterkować, nawet jeśli nie ma o tym zielonego pojęcia. Od niedawna zwolenniczka sportów zimowych, nie wyobraża sobie zimy bez nart na nogach.

Iza

Od poniedziałku do piątku studentka Inżynierii Biomedycznej, weekendowo kursantka photoshopa, a wieczorami barmanka.
Ma tysiąc pomysłów na minutę, dlatego też często nie wie za co się zabrać. Miłośniczka oglądania seriali, ucinania drzemek, a także podróży. Jest na bakier ze sportem, wyjątek stanowi deska snowboardowa na którą wskakuje każdej zimy.

Ola

Studiuje inżynierie biomedyczną jednak z dnia na dzień ma z nią coraz mniej wspólnego. Jej uwagę przykuły programy graficzne, których znajomość pogłębia weekendowo. Chce zwiedzić świat i poznawać nowe kultury. W wolnych chwilach uczy się jeździć konno lub ogląda seriale.

bez-nazwy-1

Kamila

Wordpresowy wymiatacz i webdesigner. Na co dzień studentka ETI, po godzinach tworzy internety. Miłośniczka seriali i dobrej muzyki.

bez-nazwy-1

Adrian

Programista, web developer. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i grzebie coś przy Arduino. Jego pupilkiem jest kocur Junior. Lubi dobrą muzykę, filmy i jedzenie.

bez-nazwy-1

Jan

Początkujący graphic designer od strony czysto technicznej. Zaprojektuje plakat, grafikę chociaż artysta z niego marny xd. W wolnych chwilach lubi jeździć na łyżwach, słuchać wszelakiej muzyki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.